Бившият собственик на Левски - Георги Попов, днес ще се прибере в България. Новината обяви бившият главен акционер на "сините" в сянка - Васил Божков, на страницата си във “Фейсбук”.
Както е известно, Попов напусна България в началото на февруари 2020 г. заедно с Божков и оттогава двамата живеят в Дубай.
Преди две седмици в някои медии излезе информация, че съдът в Дубай връща Попов, но Божков пише следното:
"Георги Попов се прибира в България по собствена воля".
“Със следното потвърждаваме, че г-н Георги Кънчев Попов прие (по собствена воля) и предприе стъпки да извърши легална процедура по екстрадиция в съответствие с федералния закон на ОАЕ №39", се казва в документа, който бе публикуван от Божков.








Почина бащата на Красимир Балъков
Задържаха рецидивист с фентанил в София
Кикбокс сензацията Жулиен Риков излиза за победа на SENSHI 32 Grand Prix
Шишков за ПП “Витоша”: Има политическа воля за знакови промени
Демерджиев разпореди фонд "Пътна безопасност" да финансира само мерки срещу катастрофите
17-годишни пострадаха при токов удар след качване върху товарен вагон
Електрическото Renault Megane получи свежо лице и по-голям пробег
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар16:51 | 21 май 2021 г.
Напиши коментар